Попри усі металоконструкції на майдані Незалежності та інші іхитрощі влади, віче за відставку Петра Порошенка з посади президента відбулось! В акціївзяло участь, приблизно, 15 000 чоловік, не рахуючи поліції

Наступного разу Петру Порошенку необхідно буде заставити металічними одоробалами не лише майдан Незалежності, але і Європейську, Михайлівську, Поштову, Контрактову площі... А може заблокує усі площі, парки та сквери столиці. У нього на це розуму вистачить.

Перед віче прихильники "Руху нових сил" пройшли центром столиці від парку Шевченка вулицею Володимирська до Михайлівської площі, потім - до Європейської площі.

Наступне віче анонсували 18 лютого.

Як заявив зі сцени на Європейській площі депутат парламенту і соратник пана Саакашвілі Юрій Дерев'янко, президента України закликали "прийти в цей день на Майдан і оголосити про свою відставку".

Він також додав, що 18 лютого о 12:00 планується проведення побідних акцій не лише у Києві, але й "в усіх областях України". Цю резолюцію схвалили учасники мітингу.

За словами організаторів, автоколона мітингувальників з близько 30 машин вирушила додому до Петра Порошенка, щоби особисто вручити йому запрошення на акцію 18 лютого.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться