Підписав. Не міг не підписати те, що сам , особисто педалював і продавлював через парламент цинічно, без правил , в протиконституційний і протизаконнний спосіб. Так званий закон про так званий обіг землі було прийнято і вже сьогодні підписано.
Пам‘ятаємо, не було концепту закону, не будо публічного обговорення, не було депутатів в залі в необхідно мінімальній кількості... Закон про продаж національного багатства України голосувався вночі. Бо це крадіжка, а не поважний закон держави для людей...
Сподіваюся, що все це не буде реалізовано в Україні .
Не буде непродуманого з точки зору забезпечення національного інтересу в умовах світової кризи сумнівного розбазарювання національного багатства! Бо у сучасних умовах, так як пропонується цією владою, - це злочин перед майбутніми поколіннями нашого народу!
Прийде час, буде нормальний, вільний ринок землі для громадян України , бо тільки українці господарі своєї землі. І цей шабаш, що продовжується вже роки, буде завершено. Згодом лише національні інтереси та права українців будуть визначати дії держави і тих, хто тимчасово у ній при владі!
Прийде час і усі будуть відповідати за злочини перед державою і людьми. Прийде!!!

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.